Skip to content
Téma blogu

Jesenné swapy a bazaare

IMG_1016

Jeseň nás víta v plnej kráse a spolu s ňou prichádza aj čas na prispôsobenie vášho šatníka k počasiu. Ak ráno stojíte pred zrkadlom a máte pocit, že máte v šatníku nekombinovateľné kúsky, nezúfajte. Stále máte šancu pretriediť svoje veci, darovať im „druhý život“.

S bratislavským Auparkom máte počas najbližších víkendov jedinečnú príležitosť pripraviť sa na jeseň udržateľne a so zmyslom. Každú sobotu, až do 8. októbra, nájdete v centrálnej zóne FASHION BAZAAR by STUDIO22 alebo swap oblečenia s NOSENE, vďaka ktorým máte možnosť uloviť jedinečné kúsky rôznych značiek z celého sveta.

bazaar3

S FASHION BAZAAR by STUDIO22bazaar7si každý príde na svoje, čakajú na vás módne kúsky, vintage a retro oblečenie. Zároveň je bazár spojený aj s make-up barom, kde si k novému outfitu môžete vyskúšať dokonalý make-up zdarma.

k sa vám doma hromadí oblečenie, ktoré už nevynosíte, prineste ho na SWAP s NOSENE do Auparku. So swapom nemusíte mať výčitky, že opäť túžite po nových veciach, lebo je to ekonomické aj ekologické. Vaše nechcené, ale za to funkčné a pekné oblečenie si zaslúži druhú šancu. Pravidlá sú jednoduché, stačí priniesť 10 čistých a nepoškodených kúskov oblečenia, ktoré vymeníte za oblečenie od niekoho iného

swap10
swap19