Skip to content
pexels artem podrez 7232498

recyklácia a upcyklácia

Sme presvedčení, že recyklácia odpadu má zmysel. V súčasnosti je recyklovaných 37% všetkého odpadu a v nasledujúcom období plánujeme toto číslo zvýšiť na 45%. Našim záujmom je taktiež, aby ste aj vy, naši návštevníci, mali možnosť triediť odpad jednoducho počas svojich návštev Auparku. Z tohto dôvodu v pasážach centra nájdete niekoľko odpadkových košov s triedeným odpadom, rovnako ako dodatočné triediace nádoby pre elektroodpad a použitý olej v garážových lobby.

Možnosti recyklácie a upcyklácie v Auparku:

leaf

Zákazníci môžu v Auparku využívať množstvo košov priamo v pasáži aj vo foodcourte, ktoré sú rozdelené na plasty, papier a odpad.

leaf

V oranžovej lobby z garáže máte možnosť recyklovať drobný elektroodpad, plechovky, papier, plast ale aj potravinový olej.

leaf

V zelenej garážovej lobby nájdete zberné miesto nositeľného oblečenia NOSENE

leaf

Využiť môžete aj nádoby na bioodpad

shutterstock 795521707

Aupark svojim prevádzkam poskytujepexels-sarah-chai-7262933v priestoroch odpadového hospodárstva na zásobovacích rampách možnosť triediť nasledovné materiály: fólie, čistý kartón, sklo, pet fľaše.
IMG_3435
IMG_0814

V Auparku nájdete mnoho predajní, ktoré majú svoje vlastné zberné miesta noseného textilu. Nižšie nájdete praktický zoznam:

logo-hm
logo-intimissimi
logo-alain-delon
logo-ecco
logo-lindex
logo-reserved