Skip to content
DSC6932

NOSENE

Naša dlhodobá spolupráca začala postupnou cestou. S NOSENE sme spolupracovali na menších projektoch a zorganizovali spolu viacero workshopov zameraných na upcykling a prerobenie starých vecí na nové. Časom vzniklo i zberné miesto, kam návštevníci môžu priniesť svoje pekné oblečenie, ktoré už nenosia, na podporu projektu NOSENE.

Spolupráca s NOSENE sa prirodzenou cestou pretavila aj do myšlienkovo hlbšej aktivity a tou je vlastný podcast https://auparkpodcast.sk/eco-sense/, zameraný na edukáciu v oblasti udržateľnosti a zároveň predstavuje inšpiratívne firmy či osobnosti zdieľajúce svoje skúsenosti pre krajší a zelenší svet.

Sme radi, že si naši zákazníci našli cestu do zberne NOSENE a pravidelne sem nosia oblečenie a prispievajú tak spolu s nami k zodpovednému prístupu k móde aj k životnému prostrediu

shutterstock 1086666065

Sme radi, že si naši zákazníci našliswap10cestu do zberne NOSENE a pravidelne sem nosia oblečenie a prispievajú tak spolu s nami k zodpovednému prístupu k móde aj k životnému prostrediu

*Zberné miesto NOSENE sa nachádza v šatni pod supermarketom TERNO, v zelenej zóne podzemného parkoviska.

Aké oblečenie patrí do zberného miesta NOSENE?

Prosíme nenoste a neposielajte veci, ktoré by ste sami nenosili a sú v zlom stave. Taktiež neprijímame ani topánky, bižutériu, spodné prádlo, či veci, ktoré môžu byť hygienicky závadné. 

Pri jednej návšteve prijímame jednu tašku oblečenia.