Skip to content
Téma blogu

waterdrop® udržateľný pitný režim

6N1A9701@2x

Udržateľnosť je naše druhé meno. Sme súčasťou sveta z plastu, tento trend treba okamžite zastaviť. Chceme svet bez plastových fliaš, preto sa sústredíme na piliere, ktoré nám krok po kroku pomôžu svet zbaviť všetkého čo sem nepatrí. Princíp waterdrop® Microdrinkov je celkom jednoduchý, potrebujú len čerstvú vodu a drink je hotový. Naše telo potrebuje dostatočné množstvo tekutín aj počas zimných mesiacov, keďže bez vody nevie fungovať. 

Človek sa rýchlo unaví, spomalí sa metabolizmus a telo nefunguje tak ako má. Nedostatok tekutín má vplyv aj na imunitu, ktorá nás chráni pred chrípkami a prechladnutím. Preto je dôležité neustále dbať na pravidelný pitný režim, prijímať dostatočné množstvo tekutín a minerálov. Najzdravšou formou je čistá voda, ktorú nie všetci obľubujú, ale dnes už má trh riešenie aj pre tento problém. Na výber je množstvo ochutených vôd v plastových fľašiach, ktoré sú plné cukru a konzervantov. Navyše sú balené v plaste, ktorý je jeden z najväčších problémov sveta.

6N1A9292 3@2x scaled

Alarmujúce štatistiky plastovéhoWaterdropodpadu prichádzajú z každej strany a preto je dôležité sústrediť sa na eliminovanie odpadu pri každej príležitosti.

Nepotrebuješ žiadnu jednorazovú plastovú fľašu.

Waterdrop sa sústredí na znižovanie CO2. Keďže uprednostňujeme pitný režim na „ľahko“, bez plechoviek a plastových fliaš, ušetríme pri preprave až 98% emisii CO2. Recyklujeme všetko čo je recyklovateľné. Z množstva plastu, z ktorého sa vyrobí jeden vrchnák na plastovú fľašu, my vyrobíme 10 waterdrop® blistrov, ktoré sú nielen super tenké, ale aj recyklovateľne. Veľkú pozornosť venujeme aj našim udržateľným doplnkom, ktoré sú vyrobené z vysokokvalitného borosilikátového skla, nehrdzavejúcej ocele, bambusu a predovšetkým zo skla vyrobeného v Európe. Našim dôležitým záväzkom je aj partnerstvo s Plastic Bank, na ktoré sme nesmierne pyšní. Za každú predanú waterdrop® krabičku, zbavíme prírodu 1 plastovej fľaše. Hľadáme partnerov, ktorým rovnako záleží na našej planéte, preto sme miesto pre waterdrop® kiosk vybrali práve v Auparku. Ako v každej našej predajni po celom svete, aj tu máme vodu zdarma pre každého a zbierame od našich zákazníkov prázdne kapsule z dropov, ktoré následne recyklujeme.